OFERTA PRZEDSZKOLA

Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do godz. 17.00.

Nasze przedszkole oferuje:

– dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka;
– przyjazną, serdeczną atmosferę;
– atrakcyjne metody nauczania, uwzględniając przy tym indywidualne podejście do każdego dziecka;
– bardzo dobre warunki lokalowe (duże słoneczne, dobrze wyposażone i estetycznie urządzone sale zajęć);
– piękny i obszerny ogród przedszkolny;,
– współuczestnictwo rodziców w procesie wychowania dziecka;
– przedszkole otwarte dla rodziców;
– ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych takich jak:

>język angielski
> rytmika i taniec
> teatrzyki, przedstawienia
> gimnastyka korekcyjna
>warsztaty

Cena pobytu dziecka w naszym przedszkolu:
-opłata stała- 200 zł;
– żywienie- 8 zł
>śniadanie- 1,50 zł
>II śniadanie- 1,00 zł
>obiad- 4,00 zł
>podwieczorek- 1,50 zł

Cena pobytu rodzeństwa w naszym przedszkolu:
– opłata stała- 100 zł
– żywienie- 8 zł

Ciekawą propozycją dla dzieci jest corocznie wzbogacany kalendarz imprez i uroczystości. Dzięki temu dzieci mają możliwość samodzielnej organizacji i pokazania swoich umiejętności. Na terenie przedszkola organizowane są teatrzyki, pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Nasze przedszkolaki uczestniczą w wycieczkach, konkursach i akcjach charytatywnych.
Dzieci otrzymują posiłki kolorowe, urozmaicone pod względem składników odżywczych, ciepłe i smaczne. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić posiłki zgodne z przestrzeganą przez dziecko dietą np. bezmleczną, bezglutenową.

Nasze przedszkole skierowane jest do dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Dużą wagę przykładamy do bliskiego kontaktu wychowawcy z dziećmi, zapewniającego dobrą znajomość indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym przedszkolem, odwiedź nas! Zapraszamy 🙂